Nadal prekonal Paira a dosiahol Rogers Cup na posledných 16

Svetová jednotka Rafael Nadal

Svetová jednotka Rafael Nadal sa zaradila do šestnástky ATP Rogers Cupu po tom, čo zdolala Benoita Paira v dvoch setoch.

Najlepší nasadený Nadal bol v Toronte prvýkrát v akcii od minulého mesiaca od svojej päťsetovej semifinálovej prehry s wimbledonským šampiónom Novakom Djokovičom v All England Clube.

A trojnásobný víťaz Rogers Cupu dosiahol triumfálny návrat, keď v stredu odpálil ohnivého Francúza Paira 6-2 6-3.

Bola to jednosmerná premávka, pretože 17-násobný grandslamový víťaz Nadal sa v priebehu deviatich minút v strede týždňa dostal do vedenia 3: 0.

Paireovi - ktorého epické vyčíňanie ho minulý týždeň stálo bod a dve rakety na Citi Open - nechýbalo úsilie, ale dokázal za toto obdobie získať iba tri body z 15.

Nadal premenil pár brejkbalov a zachránil dva svoje vlastné, pretože uzavrel prvý set v 38 minútach.

V druhom sete už boli známky života od Paireho, pretože Nadal zaútočil na cieľovú pásku za stavu 2: 0, prvý prerušil za stavu 0-40, aby sa vyhol rožku.

Paire pokračoval v boji so zadržaním podania na prémii, 29-ročný mladík produkoval niekoľko vznešených víťazov, aby zastavil Nadala.

Nadala sa však nedalo poprieť, Španiel - ktorý ukončil sériu siedmich prestávok - odpovedal na každú výzvu, keď hľadá štvrtý kanadský titul a prvý od roku 2013.

Populárna Problémy

Vyhrievané súperky USA a Kanada sa v sobotu stretávajú na majstrovstvách sveta v hokeji žien 2019. Tu je návod, ako sledovať priamy prenos z hry online.

Umenie prijatia zomiera vo svete športu už niekoľko rokov bolestivou smrťou. Ľudia majú obľúbených a radi sa držia svojich obľúbených, prídu krupobitie alebo búrka.

Neoddeliteľnou súčasťou liečby prvej pomoci je obviazanie rany. Nikdy neviete, kedy vy alebo váš blízky utrpíte ranu, ktorá vyžaduje prvú pomoc. Aj keď hlboké rany, ktoré krvácajú, si vyžadujú okamžitú lekársku pomoc, väčšina menších poranení ...

Ak nemáte kábel, tu je návod, ako môžete 12. sezónu seriálu „Archer“ sledovať naživo alebo na požiadanie vo svojom počítači, telefóne alebo inom streamovacom zariadení.