Juniorské tenisové tituly pre Subash Paramasivam, Chandrika Joshi

Tenis

Bengaluru, 3. júla (IANS)

Nenasadená Chandrika Joshi z Karnataky tu v piatok oslávila svoje 13. narodeniny, keď v dievčenskom triumfe na majstrovstvách sveta hráčov do 14 rokov porazila tretie nasadené družstvo P. Shruthi z Tamil Nadu 7: 6 (2), 6: 2 v žiakoch. 'finále dvojhry.

Vo finále dvojhry chlapcov All-Tamil Nadu prišiel kvalifikant Subash Paramasivam zozadu k zvrhnutiu najlepšieho nasadeného Rajesha Kannana, ktorý je zaradený na 32. miesto v zozname All-Tennis Tennis Association (AITA) do 14 rokov, 2-6, 6-4, 6 -4.

Chandrika hrala po pomalom štarte pozitívnu hru. V prvom sete získala prevahu Shruthi, ktorá sa ujala vedenia 5-3. Chandrika zhromaždila na 5: all a pokračovala v sete v tajbrejku.

Chandrika v druhom sete vyšla zo svojej obrannej ulity a išla na svoje strely. Silne útočila forhendom, prebehla do vedenia 4: 0 a uzavrela set a zápas na vysokej nohe za stavu 6: 2.

V napínavo bojujúcom finále Rajesh, ktorý pochádza z Tiruchi, v prvom sete prekonal Chennaiho Subash. Rajesh mal druhý veľmi pod kontrolou, a to aj predtým, ako v ôsmom zahodil podanie (4-4) a premrhal dva herné body.

Subash sa chopil šance a pri svojom podaní zvýšil na 5: 4 a pripísal si ďalší brejk, aby sa stav 6-4 zmenil na set. Pri rozhodovaní viedol Subash 2: 0 po prestávke v druhom zápase, predtým ako Rajesh v tretej hre vrátil úder.

Hrám s oveľa väčším sebavedomím a vytrvalosťou, Subash sa udržal na svojom mieste a v 10. hre opäť zlomil Rajesha, aby získal set a titul.

Populárna Problémy

Kačice a kojoti otvárajú sezónu NHL 2019-20 zápasom vo štvrtok v Anaheime. Tu je návod, ako sledovať hru online bez kábla.

Roger Federer povedal, že by si rád zahral Rafaela Nadala na antuke, než by si vymazal rozvrh, čo by viedlo k vtipu na jeho náklady.

Ako prevádzať eurá na bankový účet v USA. Zasielanie eur na bankový účet v USA sa javí ako náročný proces, ale je to naozaj ľahké, akonáhle začnete. Finančné prostriedky môžete prevádzať priamo prostredníctvom svojej banky, čo však často vedie k ...

Petra Kvitová nastúpi v sobotu do predvádzaného zápasu tretieho kola s talentovanou dorastenkou Leylah Fernandezovou. Češka na tohtoročnom French Open ešte nespustila ani set.

Ako získať tónovaný zadok. Tónovaný alebo vytvarovaný zadok vám umožní vyzerať a cítiť sa dobre. Ak chcete získať tónovaný zadok, budete musieť súčasne budovať svaly a zároveň spaľovať tuky. Pracujte na budovaní nielen svalov na zadku, ale aj tých, ktoré sú ...