CW Taye Diggs je hostiteľom 26. ročníka udeľovania cien Critics Choice Awards
Ceny 2021 Critics Choice Awards, ktoré sú udeľované za najlepšie filmy a televíziu za posledný rok, sa budú vysielať naživo v nedeľu 7. marca o 20.00 hod. ET/PT na CW.
Ak nemáte kábel, tu je niekoľko spôsobov, ako môžete bezplatne sledovať priamy prenos cien 2021 Critics Choice online:
Spoločnosť Heavy môže získať províziu za pridruženú spoločnosť, ak sa zaregistrujete prostredníctvom odkazu na tejto stránke
FuboTV
Môžete sledovať priamy prenos CW (live na vybraných trhoch) a Viac ako 100 ďalších televíznych kanálov na FuboTV, ktorý môžete zadarmo používať so sedemdňovou skúšobnou verziou:
Bezplatná skúšobná verzia služby FuboTV
Po registrácii do FuboTV, ceny 2021 Critics Choice Awards môžete sledovať naživo v aplikácii FuboTV , ktorý je k dispozícii na vašom zariadení Roku, Roku TV, Amazon Fire TV alebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefóne s Androidom, iPade alebo tablete s Androidom. Pozerať môžete aj na počítači prostredníctvom webovej stránky FuboTV .
Ak sa nemôžete pozerať naživo, FuboTV je dodávaný s 250 hodinami cloudového priestoru DVR a 72-hodinovou funkciou spätného sledovania, ktorá vám umožňuje sledovať väčšinu relácií na požiadanie do troch dní (a niekedy aj dlhšie) od ich vysielania. záver, aj keď ich nezaznamenáte.
Televízia AT&T
CW (živé na väčšine trhov) je súčasťou všetky štyri balíčky kanálov televízie AT&T , ale balíky Choice a vyššie sú dodávané aj s HBO Max a NBA League Pass, najlepšia výhoda, akú momentálne streamovacia služba ponúka. Vďaka 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii si môžete vybrať ľubovoľný balík a ľubovoľný doplnok.
Všimnite si toho, že bezplatná skúšobná verzia nie je inzerovaná ako taká, ale keď sa zaregistrujete a vyberiete požadovaný balík a doplnky, uvidíte, že - ak ste nový zákazník - dnešná splatná čiastka je 0 $. Nebudú vám účtované žiadne poplatky počas 14 dní a predplatné môžete kedykoľvek zrušiť:
Bezplatná skúšobná verzia televízie AT&T
Po registrácii do televízie AT&T ceny 2021 Critics Choice Awards> môžete sledovať naživo v aplikácii AT&T TV , ktorý je k dispozícii na vašom zariadení Roku, Roku TV, Amazon Fire TV alebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefóne s Androidom, iPade alebo tablete s Androidom. Alebo ich môžete sledovať na počítači prostredníctvom webovej stránky AT&T TV .
Ak sa nemôžete pozerať naživo, televízia AT&T je dodávaná s 20 hodinami cloudového DVR (s možnosťou upgradu na 500 hodín).
Hulu so živou televíziou
Prostredníctvom môžete sledovať živý prenos CW (live na vybraných trhoch) a viac ako 65 ďalších televíznych kanálov Hulu so živou televíziou , ktoré si môžete zadarmo vyskúšať so sedemdňovou skúškou:
Hulu s bezplatnou skúšobnou verziou živého televízneho vysielania
Po registrácii do Hulu so živou televíziou ceny 2021 Critics Choice Awards môžete sledovať naživo v aplikácii Hulu , ktorý je k dispozícii na vašom zariadení Roku, Roku TV, Amazon Fire TV alebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefón s Androidom , iPad alebo tablet s Androidom. Alebo ich môžete sledovať na počítači prostredníctvom webovej stránky Hulu .
Ak sa nemôžete pozerať naživo, Hulu s Live TV je dodávaný s rozsiahlou knižnicou na požiadanie (ktorá obsahuje väčšinu relácií po ich odvysielaní) a 50 hodinovým úložiskom Cloud DVR (s možnosťou inovácie na rozšírený cloudový DVR, ktorý poskytuje získate 200 hodín priestoru DVR a možnosť rýchlo sa posúvať vpred prostredníctvom reklám).
Ukážka cien Critics Choice Awards 2021
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
Hostiteľom Taye Diggsa bude 26. ročník cien Critics Choice Awards od roku 2020 oceniť tých najlepších vo filme a televízii. Nominovaní sú:
Film
NAJLEPŠÍ OBRAZ
Da 5 Bloods (Netflix)
Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
Mank (Netflix)
Minari (A24)
Správy zo sveta (Universal Pictures)
Nomadland (Obrázky svetiel)
Jedna noc v Miami (Amazon Studios)
Sľubná mladá žena (funkcie zaostrenia)
Sound of Metal (Amazon Studios)
Skúška Chicaga 7 (Netflix)
NAJLEPŠÍ HEREC
Ben Affleck - Cesta späť (Warner Bros.)
Riz Ahmed - Sound of Metal (Amazon Studios)
Chadwick Boseman - Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
Tom Hanks - Správy zo sveta (Universal Pictures)
Anthony Hopkins - Otec (Sony Pictures Classics)
Delroy Lindo - Da 5 Bloods (Netflix)
Gary Oldman - Mank (Netflix)
Steven Yeun - Minari (A24)
NAJLEPŠIA HERECKA
Viola Davis - Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
Andra Day - USA vs. Billie Holiday (Hulu)
Sidney Flanigan - Nikdy zriedka Niekedy Vždy (Funkcie zaostrenia)
Vanessa Kirby - Kusy ženy (Netflix)
Frances McDormand - Nomadland (Obrázky svetiel)
Carey Mulligan - Sľubná mladá žena (Funkcie zaostrenia)
Zendaya - Malcolm & Marie (Netflix)
NAJLEPŠÍ PODPORNÝ HEREC
Chadwick Boseman - Da 5 Bloods (Netflix)
Sacha Baron Cohen - Skúška Chicaga 7 (Netflix)
Daniel Kaluuya - Judáš a čierny mesiáš (Warner Bros.)
Bill Murray - Na skalách (A24/Apple TV+)
Leslie Odom, Jr. - Jedna noc v Miami (Amazon Studios)
Paul Raci - Sound of Metal (Amazon Studios)
NAJLEPŠIA PODPORNÁ HERECKA
Maria Bakalova - Borat Následný Moviefilm (Amazon Studios)
Ellen Burstyn - Kusy ženy (Netflix)
Glenn Close - Hillbilly Elegy (Netflix)
Olivia Colman - Otec (Sony Pictures Classics)
Amanda Seyfried - Mank (Netflix)
Yuh -Jung Youn - Minari (A24)
NAJLEPŠÍ MLADÝ HEREC/HERECKA
Ryder Allen - Palmer (Apple TV +)
Ibrahima Gueye - Život vpred (Netflix)
Alan Kim - Minari (A24)
Talia Ryder - Nikdy zriedka Niekedy vždy (Funkcie zaostrenia)
Caoilinn Springall - Polnočná obloha (Netflix)
Helena Zengel - Správy zo sveta (Universal Pictures)
NAJLEPŠÍ AKTÍVNY SÚBOR
Da 5 Bloods (Netflix)
Judáš a čierny mesiáš (Warner Bros.)
Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
Minari (A24)
Jedna noc v Miami (Amazon Studios)
Skúška Chicaga 7 (Netflix)
NAJLEPŠÍ RIADITEĽ
Lee Isaac Chung - Minari (A24)
Emerald Fennell - sľubná mladá žena (funkcie zaostrovania)
David Fincher - Mank (Netflix)
Spike Lee - Da 5 Bloods (Netflix)
Regina King - Jedna noc v Miami (Amazon Studios)
Aaron Sorkin - Trial of the Chicago 7 (Netflix)
Chloé Zhao - Nomadland (Obrázky svetiel)
NAJLEPŠÍ ORIGINÁLNY OBRAZOVKA
Lee Isaac Chung - Minari (A24)
Emerald Fennell - sľubná mladá žena (funkcie zaostrovania)
Jack Fincher - Mank (Netflix)
Eliza Hittman - Nikdy zriedka Niekedy Vždy (Funkcie zaostrenia)
Darius Marder & Abraham Marder - Sound of Metal (Amazon Studios)
Aaron Sorkin - Trial of the Chicago 7 (Netflix)
NAJLEPŠÍ ADAPTOVANÝ SCÉNÁR
Paul Greengrass a Luke Davies - Správy o svete (Universal Pictures)
Christopher Hampton a Florian Zeller - Otec (Sony Pictures Classics)
Kemp Powers - Jedna noc v Miami (Amazon Studios)
Jon Raymond & Kelly Reichardt - prvá krava (A24)
Ruben Santiago-Hudson-Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
Chloé Zhao - Nomadland (Obrázky svetiel)
NAJLEPŠIA KINEMATOGRAFIA
Christopher Blauvelt - prvá krava (A24)
Erik Messerschmidt - Mank (Netflix)
Lachlan Milne - Minari (A24)
Joshua James Richards - Nomadland (Obrázky svetiel)
Newton Thomas Sigel - Da 5 Bloods (Netflix)
Hoyte Van Hoytema - Tenet (Warner Bros.)
Dariusz Wolski - Správy zo sveta (Universal Pictures)
NAJLEPŠÍ DIZAJN VÝROBY
Cristina Casali, Charlotte Dirickx - Osobná história Davida Copperfielda (Obrázky svetiel)
David Crank, Elizabeth Keenan - Správy o svete (Universal Pictures)
Nathan Crowley, Kathy Lucas - Tenet (Warner Bros.)
Donald Graham Burt, Jan Pascale - Mank (Netflix)
Kave Quinn, Stella Fox - Emma (funkcie zaostrovania)
Mark Ricker, Karen O'Hara a Diana Stoughton - Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
NAJLEPŠÍ ÚPRAVA
Alan Baumgarten - Trial of the Chicago 7 (Netflix)
Kirk Baxter - Mank (Netflix)
Jennifer Lame - Tenet (Warner Bros.)
Yorgos Lamprinos - Otec (Sony Pictures Classics)
Mikkel E. G. Nielsen - Sound of Metal (Amazon Studios)
Chloé Zhao - Nomadland (Obrázky svetiel)
NAJLEPŠÍ NÁVRH KOSTUMU
Alexandra Byrne - Emma (funkcie zaostrovania)
Bina Daigeler - Mulan (Disney)
Suzie Harman & Robert Worley - Osobná história Davida Copperfielda (Obrázky svetiel)
Ann Roth - Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
Nancy Steiner - sľubná mladá žena (funkcie zaostrovania)
Trish Summerville - Mank (Netflix)
NAJLEPŠIE VLASY A MAKEUP
Emma (funkcie zaostrovania)
Hillbilly Elegy (Netflix)
Čierne dno Ma Raineyho (Netflix)
Mank (Netflix)
Sľubná mladá žena (funkcie zaostrenia)
USA vs. Billie Holiday (Hulu)
NAJLEPŠIE VIZUÁLNE ÚČINKY
Chrt (Apple TV+)
Neviditeľný muž (Universal Pictures)
Mank (Netflix)
Polnočná obloha (Netflix)
Mulan (Disney)
Tenet (Warner Bros.)
Wonder Woman 1984 (Warner Bros.)
NAJLEPŠIA komédia
Borat Následný Moviefilm (Amazon Studios)
Štyridsaťročná verzia (Netflix)
Kráľ Staten Island (Universal Pictures)
Na skalách (A24/Apple TV+)
Palm Springs (Hulu a NEON)
Prom (Netflix)
NAJLEPŠÍ ZAHRANIČNÝ JAZYKOVÝ FILM
Ďalšie kolo (Samuel Goldwyn Films)
Kolektívne (obrázky Magnólie)
La Llorona (Shudder)
The Life Ahead (Netflix)
Minari (A24)
Dvaja z nás (obrázky Magnólie)
NAJLEPŠIA PIESEŇ
Everybody Cries - The Outpost (Screen Media Films)
Bojujte za vás - Judáš a čierny mesiáš (Warner Bros.)
Husavik (My Home Town) - Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (Netflix)
Io sì (Seen) - The Life Ahead (Netflix)
Hovorte teraz - Jedna noc v Miami (Amazon Studios)
Tigress & Tweed - USA vs. Billie Holiday (Hulu)
NAJLEPŠIE SKÓRE
Alexandre Desplat - Polnočná obloha (Netflix)
Ludwig Göransson - Tenet (Warner Bros.)
James Newton Howard - News of the World (Universal Pictures)
Emile Mosseri - Minari (A24)
Trent Reznor a Atticus Ross - Mank (Netflix)
Trent Reznor, Atticus Ross a Jon Batiste - Duša (Disney)
Televízia
NAJLEPŠÍ SÉRIA DRAMY
priemerný vek tenistov
Better Call Saul (AMC)
Koruna (Netflix)
Dobrý boj (CBS All Access)
Lovecraftova krajina (HBO)
Mandalorian (Disney+)
Ozark (Netflix)
Perry Mason (HBO)
This Is Us (NBC)
NAJLEPŠÍ HEREC V SÉRII DRAMY
Jason Bateman - Ozark (Netflix)
Sterling K. Brown - This Is Us (NBC)
Jonathan Majors - Lovecraft Country (HBO)
Josh O'Connor - Koruna (Netflix)
Bob Odenkirk - Better Call Saul (AMC)
Matthew Rhys - Perry Mason (HBO)
NAJLEPŠIA OSOBA V SÉRII DRAMY
Christine Baranski - Dobrý boj (CBS All Access)
Olivia Colman - Koruna (Netflix)
Emma Corrin - Koruna (Netflix)
Claire Danes - Homeland (Showtime)
Laura Linney - Ozark (Netflix)
Jurnee Smollett - Lovecraft Country (HBO)
NAJLEPŠÍ PODPORA V HERNEJ SÉRII
Jonathan Banks - Better Call Saul (AMC)
Justin Hartley - This Is Us (NBC)
John Lithgow - Perry Mason (HBO)
Tobias Menzies - Koruna (Netflix)
Tom Pelphrey - Ozark (Netflix)
Michael K. Williams - Lovecraft Country (HBO)
NAJLEPŠIA PODPORA VO SÉRII
Gillian Anderson - Koruna (Netflix)
Cynthia Erivo - Outsider (HBO)
Julia Garner - Ozark (Netflix)
Janet McTeer - Ozark (Netflix)
Wunmi Mosaku - Lovecraft Country (HBO)
Rhea Seehorn - Better Call Saul (AMC)
NAJLEPŠÍ SÉRIA
Lepšie veci (FX)
Letuška (HBO Max)
Mama (CBS)
PEN15 (proti prúdu)
Ramy (Hulu)
Schitt’s Creek (pop)
Ted Lasso (Apple TV+)
Čo robíme v tieni (FX)
NAJLEPŠÍ HEREC V SÉRII KOMÉDIE
Hank Azaria - Brockmire (IFC)
Matt Berry - Čo robíme v tieni (FX)
Nicholas Hoult - Veľký (Hulu)
Eugene Levy - Schittov Creek (Pop)
Jason Sudeikis - Ted Lasso (Apple TV+)
Ramy Youssef - Ramy (Hulu)
NAJLEPŠIA HERECKA V SÉRII KOMÉDIE
Pamela Adlon - Lepšie veci (FX)
Christina Applegate - Dead to Me (Netflix)
Kaley Cuoco - Letuška (HBO Max)
Natasia Demetriou - Čo robíme v tieni (FX)
Catherine O'Hara - Schitt's Creek (Pop)
Issa Rae - Neistý (HBO)
NAJLEPŠÍ PODPORNÝ HEREC V SÉRII KOMÉDIE
William Fichtner - mama (CBS)
Harvey Guillén - Čo robíme v tieni (FX)
Daniel Levy - Schitt's Creek (pop)
Alex Newell - Zoeyho mimoriadny zoznam skladieb (NBC)
Mark Proksch - Čo robíme v tieni (FX)
Andrew Rannells - Čierny pondelok (Showtime)
NAJLEPŠIA PODPORNÁ HERECKA V SÉRII KOMÉDIE
Lecy Goranson - The Conners (ABC)
Rita Moreno - Jeden deň naraz (Pop)
Annie Murphy - Schitt's Creek (pop)
Ashley Park - Emily v Paríži (Netflix)
Jaime Pressly - mama (CBS)
Hannah Waddingham - Ted Lasso (Apple TV+)
NAJLEPŠÍ OBMEDZENÝ SÉRIA
I May Destroy You (HBO)
Pani Amerika (FX)
Normálni ľudia (Hulu)
Zápletka proti Amerike (HBO)
The Queen’s Gambit (Netflix)
Small Axe (Amazon Studios)
The Undoing (HBO)
Neortodoxný (Netflix)
NAJLEPŠÍ FILM PRE TELEVÍZIU
Zlé vzdelávanie (HBO)
Medzi svetom a mnou (HBO)
The Clark Sisters: First Ladies of Gospel (Lifetime)
Hamilton (Disney+)
Sylvie’s Love (Amazon Studios)
Čo pre mňa znamená ústava (Amazon Studios)
NAJLEPŠÍ HEREC V OBMEDZENEJ SÉRII ALEBO FILME TVORENOM NA TELEVÍZIU
John Boyega - Small Axe (Amazon Studios)
Hugh Grant - Undoing (HBO)
Paul Mescal - Normálni ľudia (Hulu)
Chris Rock - Fargo (FX)
Mark Ruffalo - Viem, že to je pravda (HBO)
Morgan Spector - Zápletka proti Amerike (HBO)
NAJLEPŠIA OSOBA V OBMEDZENOM seriáli alebo filme vyrobenom pre televízny prenos
Cate Blanchett - Mrs. America (FX)
Michaela Coel - I May Destroy You (HBO)
Daisy Edgar-Jones-Normálni ľudia (Hulu)
Shira Haas - Neortodoxný (Netflix)
Anya Taylor-Joy-The Queen’s Gambit (Netflix)
Tessa Thompson - Sylvie’s Love (Amazon Studios)
NAJLEPŠÍ PODPORNÝ HEREC V OBMEDZENOM SÉRII ALEBO FILME PRE TELEVÍZIU
Daveed Diggs - The Good Lord Bird (Showtime)
Joshua Caleb Johnson - The Good Lord Bird (Showtime)
Dylan McDermott - Hollywood (Netflix)
Donald Sutherland - Undoing (HBO)
Glynn Turman - Fargo (FX)
John Turturro - Plot proti Amerike (HBO)
NAJLEPŠIA PODPORNÁ HERECKA V OBMEDZENOM SÉRII ALEBO FILME PRE TELEVÍZIU
Uzo Aduba - pani Amerika (FX)
Betsy Brandt - Soulmates (AMC)
Marielle Heller - Kráľovnin gambit (Netflix)
Margo Martindale - Mrs. America (FX)
Winona Ryder - Zápletka proti Amerike (HBO)
Tracey Ullman - Mrs. America (FX)
NAJLEPŠÍ TALK SHOW
Desus & Mero (Showtime)
Full Frontal so Samantha Bee (TBS)
Kelly Clarkson Show (NBC/Syndicated)
Neskoro večer so Sethom Meyersom (NBC)
Neskorá show so Stephenom Colbertom (CBS)
Red Table Talk (sledovanie na Facebooku)
ŠPECIÁL NEJLEPŠEJ komédie
Fortune Feimster: Sweet & Salty (Netflix)
Hannah Gadsby: Douglas (Netflix)
Jerry Seinfeld: 23 hodín na zabitie (Netflix)
Marc Maron: End Times Fun (Netflix)
Michelle Buteau: Vitajte v Buteaupii (Netflix)
Patton Oswalt: Milujem všetko (Netflix)
NAJLEPŠÍ SÉRIA KRÁTKYCH FORM
Denníky Andyho Cohena (Quibi)
Better Call Saul: Etické školenie s Kim Wexler (AMC/Youtube)
Vraždy Mapleworth (Quibi)
Nikki Fre $ h (Quibi)
Reno 911! (Quibi)
Vyhlasovanie správ (CBS All Access)
Ceny 2021 Critics Choice Awards sa vysielajú v priamom prenose v nedeľu 7. marca o 20.00 hod. ET/PT na CW.