Živý prenos Seattle Sounders vs Toronto FC: Ako sa pozerať online v USA

Live stream zo Seattlu Sounders proti Torontu FC

Getty

Seattle Sounders bude v sobotu hostiť Toronto FC v zápase MLS na ihrisku CenturyLink Field. Začiatok zápasu je naplánovaný na 16. hodinu. ET.

Ak žijete v USA a nie ste na trhu v Seattli, priamy prenos z hry môžete sledovať na ESPN+ je služba digitálneho streamovania od ESPN, ktorá obsahuje množstvo ďalších rôznych živých športov, všetky dokumenty 30 za 30 a ďalší pôvodný obsah.

Bezplatnú skúšobnú verziu ESPN+ môžete začať práve tu , a potom môžete Sounders vs Toronto FC sledovať na počítači prostredníctvom ESPN.com alebo na telefóne (kompatibilnom s Androidom a iPhone), tabletom, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastom, PlayStation 4, Xbox One alebo iné streamovacie zariadenie prostredníctvom aplikácie ESPN.

laterálna epikondylitída rovnátka

Navyše, ak ešte nemáte ESPN+ a plánujete si objednať sobotný večer na podujatie UFC 236 (s titulkami Maxa Hollowaya vs Dustina Poiriera), môžete si kúpiť ročné predplatné na ESPN+ a UFC 236 za 79,99 dolárov .

Ukážka zo Seattle Sounders proti Torontu FC

V tejto sezóne MLS neprehral ani jeden tím.

Toronto vedie Východnú konferenciu s 12 gólmi, napriek tomu, že odohralo iba štyri zápasy; sedem z 12 tímov konferencie už má pod pásom šesť zápasov MLS.

poloha pri spánku pri tenisovom lakti

Po otvorení sezóny trojzápasovou víťaznou sériou zmazali v druhej polovici tilitu zo 7. apríla jednobrankové manko v drese Chicaga Fire a vytiahli remízu 2: 2.

Myslel som si, že je veľa dobrých vecí, veľa pozitívnych, ktoré si treba odniesť, (ale) očividne sme frustrovaní, pretože cítime, že v niektorých ohľadoch nám unikli dva body, povedal stredopoliar a kapitán tímu Toronto Toronto Michael Bradley , podľa Toronto Sun . Ale je ešte skoro. V priebehu sezóny budete mať takéto dni. Pozitívom určite je, že keď sme išli dole, mali sme silnú snahu vrátiť sa.

Útočník Jozy Altidore v 31. minúte hlavičkou vpred umiestnil Toronto, ale Chicago počas prestávky pred prestávkou vyrovnalo ľavou nohou CJ Saponga.

Gól na polčasovej polovici bol vražedný, pretože v skutočnosti im nič nešlo, povedal manažér Toronta Greg Vanney pre server Toronto Sun. Ak máte všetky šance a oni nič, pravdepodobne ste v celkom dobrej forme. A potom vzdať gól, smiešny gól, na konci polčasu nebolo to, do čoho ste chceli prísť do polčasu. Nakoniec sme dali gól z ničoho.

Po druhom remíze Sounders vybojovali tri víťazstvá v rade. Stredopoliar Nicolas Lodeiro skóroval v 18. minúte proti Realu Salt Lake, keď naposledy vyhrával jediný gól, ktorý potreboval na víťazstvo 1: 0.

tenisové podanie ľavou rukou

Pre brankára Stefana Freiho to bolo tretie čisté konto v sezóne.

Bol to grind, ale bolo dobré byť späť pred domácimi fanúšikmi, povedal podľa Smitha obranca Brad Smith. Siréna v srdci . Cítili sme sa, akoby sme boli na chvíľu mimo reprezentačnej prestávky a výsledok vo Vancouveri nám evidentne nešiel, aby sme sa vrátili a podali dobrý výkon. Myslel som si, že v prvom polčase sme dominovali, v druhom polčase sme trochu upadli. Naozaj neviem, čo sa stalo alebo ako to vysvetliť, ale musíte rozomlieť výsledky a získali sme čisté konto a na konci dňa sú tri body. Dobrý výsledok.

Populárna Problémy

Pri antukovom grandslame za rohom sa pozrieme na 5 -krát, kedy boli z turnaja vylúčení najlepší hráči.

Bývalý olympijský víťaz vo dvojhre Marc Rosset je presvedčený, že Roger Federer si zaslúži ísť von podľa vlastných predstáv vzhľadom na to, akú kariéru švajčiarska legenda má.

Ako sa dostať na Ču-chaj z Hongkongu. Z Hongkongu do Zhuhai môžete ľahko cestovať! Nastúpte na trajekt, ak chcete rýchlu a priamu cestu. Po 1. júli 2018 môžete cestovať cez mega most buď autom, alebo autobusom. Akonáhle sa dostanete do ...

Švajčiarska Miss bola vo dvojhre č. 1 a v súčasnosti je hráčkou číslo 1 vo štvorhre so Saniou Mirzou. V Riu bude reprezentovať Švajčiarsko.

Sediaci rad káblov je silové cvičenie, ktoré pracuje s vašimi chrbtami a ramenami. Potrebujete na to káblový stroj, takže ak doma nemáte, skontrolujte miestnu posilňovňu. Dostaňte sa do polohy sedením na podlahe pred ...

Oprah Winfrey vedie rozhovor s čiernymi lídrami s názvom „Kam pôjdeme odtiaľto?“ dnes večer a v stredu. Tu je návod, ako sledovať VLASTNÝ špeciál online.