Adil Kalyanpur, Nikit M. Reddy vo finále tenisu chlapcov

Adil Kalyanpur

Bengaluru, 22. mája (IANS)

batoľatá trblietavé tenisky

Najlepšie nasadení Adil Kalyanpur a nenasadený Nikit M. Reddy z Andhry tu v piatok vstúpili do finále dvojhry chlapcov juniorského tenisového turnaja SAT Open do 16 rokov s priamym setom víťazstiev.

Adil, ktorý je v zozname AITA U-16 na 8. mieste, sa prebojoval za tretím semenom S.M. Aadithya z Tamil Nadu v obojstrannom semifinále 6-2, 6-1, zatiaľ čo Reddy, tiež účastník SAT, to mal ľahké so štátnym kolegom Srivatsom Ratkondom a vyhral 6-2, 6-2.

Adil, ktorý už dva týždne bojuje o svoj druhý titul v Národnej sérii, ovládol stretnutie od začiatku do konca s útočnou ukážkou. V prvom sete Adil zlomil Aadithyu v treťom a siedmom zápase na 6: 2 a potom vyhral šesť hier v kluse po tom, čo jeho súper držal podanie v prvom, aby si zaistil druhý set 6: 1.

live stream lomachenko vs crolla

V dievčenskej dvojhre sa najvyššie nasadená Shivani Manjanna z Karnataky riadne dostala do finále s dôrazným víťazstvom 6-3, 6-0 nad tímovou kolegyňou S.B. Apoorva a proti nemu nastúpi Sharanya Gaware z Maharaštry, ktorý v druhom semifinále zastavil Prarthanu Prabahkara 6: 2, 6: 2.

Ďalšie výsledky:

Finále štvorhry chlapcov: Uttkarsh Bharadwaj (Utk) / Himanshu Mor (Har) bt Sai Pranav Ponaka (Kar) / Srivatsa Ratakonda (AP) 3-6, 7-6 (4), 10-5.

Finále štvorhry dievčat: Sravya Shivani / Sivanuja Peddada (AP) bt Sonashe Bhatnagar (Kar) / Neha Mokhasi (Mah) 6-2, 7-6 (5).

Populárna Problémy

Maria Sharapova nevie, kto je Sachin Tendulkar, ale to nie je dôvod, aby boli Indiáni pobúrení.

Runner-up Roland Garros 2021 Stefanos Tsitsipas odhalil, že utrpel srdcervúcu prehru len pár minút pred finále proti Novakovi Djokovičovi.

Ukrajinské zranenie a voľno na súde vedú k veľkému víťazstvu francúzskej hviezdy.

V prípade, že sa luxus stretáva s výkonom, je tenisový batoh Vessel Baseline jeden z najlepších, ale stojí to za to? Pomôžeme vám rozhodnúť sa.

Dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o termíne eso v tenise. Poskytujeme jasnú definíciu, príklady esa vo vete a odpovede na bežné otázky.