Wawrinka protestuje okolo Evansa, Tiafoe a Berdycha v Indian Wells

StanWawrinka-orezané

Švajčiarsky veterán Stan Wawrinka

Stan Wawrinka prešiel testom s Danielom Evansom na turnaji Indian Wells Masters, pričom austrálsky tínedžer Alexej Popyrin si pripísal prvé víťazstvo na turnaji ATP 1000.

Wawrinka sa zotavil po prehratom prvom sete s Evansom, pretože švajčiarsky veterán dosiahol v piatok druhé kolo.

Popyrin sa k trojnásobnému grandslamovému šampiónovi pridal v nasledujúcom kole po jeho prelomovom víťazstve nad Jaume Munarom.

Štvrťfinalistka Australian Open Frances Tiafoe medzitým poslala spolu s Tomášom Berdychom zabaliť.

Wawrinka prežije zdesenie v prvom kole

Wawrinka, druhý v roku 2017, zvíťazil nad Angličanom Evansom 6-7 (4-7) 6-3 6-3 na štadióne 2.

dimenzovanie tenisových rakiet pre juniorov

Wawrinka musel v prvom kole vyprodukovať svoj najlepší tenis po tom, čo si udržal podanie, a tak získal 5 priamych bodov za stavu 2-2 a 0-40.

Uchránil ďalšie tri brejkbaly za stavu 3-3, než sa rozbehol do vedenia 5-3 a nikdy sa neobzrel späť.

„Turnaj sa mi páči,“ povedal Wawrinka, ktorý sa v nasledujúcom kole stretne s 29. nasadeným Martonom Fucsovicsom. „Myslím si, že podmienky sú pre moju hru dobré. Tvrdý kurt a celkom pomalý, povedal by som. Môžete si skutočne zahrať svoju hru. Myslím si, že tento rok je to pre mňa určite špeciálne, pretože som šťastný, že som sa vrátil. '

Popyrin si vyslúži súboj Isnera

raketový backhand grip

19-ročný mladík zaznamenal prvé víťazstvo na turnaji ATP 1000 tým, že v piatok zdolal Munara 7-6 (9-7) 6-3.

Svetová jednotka 131 Popyrin, ktorá ohromila Dominica Thiema na Australian Open, sa v 2. kole stretne s ôsmym nasadeným Johnom Isnerom.

'Rozhodne to znamená veľa,' povedal Popyrin. „Vyrastať v sledovaní týchto turnajov v televízii, len aby som získal svoje prvé víťazstvo na turnaji Masters 1000, je pre mňa veľký úspech.“

Tiafoe sa lúči

Napriek uloženiu dvoch mečbalov zostúpil Tiafoe v úvodnom kole na Nicolasa Jarryho 6-4 4-6 7-5.

V treťom sete 5: 4 udržal Tiafoe pár mečbalov, aby zostal nažive, ale Američan nedokázal zastaviť debutanta Indian Wells Jarryho.

Berdych medzitým prehral 7-6 (7-3) 7-6 (7-2) s veteránom Felicianom Lopezom.

Populárna Problémy

Tommy Robredo Rio de Janeiro, 27. decembra (IANS) Španielske tenisové hviezdy Tommy Robredo a Fernando Verdasco budú súťažiť vo februári na Brazil Open. .

Tu je návod, ako sa pozerať na dnešný basketbalový zápas UTSA vs Charlotte.

Good Eats: Reloaded season 2, ak nie je k dispozícii kábel, môžete streamovať online.

Isner má veľké dunivé podanie a skvelý forhend. Ak dokáže dobre brániť na svojej bekhendovej strane, určite môže spôsobiť rozrušenie. .

Boris Becker verí, že Roger Federer bol vo finále Wimbledonu 2019 lepším hráčom, aj keď vyhral Novak Djokovič. Na prekvapenie mnohých Becker, Edberg a dokonca aj hostiteľ Wilander označili finále 2019 za najväčší zápas všetkých čias.