Plíšková dosahuje posledné štyri, keď Halep havaruje po výbuchu Cahillovej „hanby“

World number two Karolina Pliskova

Tréner Darren Cahill označil Simonu Halepovú za „absolútnu hanbu“, pretože Karolina Plíšková sa dostala na vrchol rozhodujúceho zápasu finále WTA, ktorý sa konal každý s každým, aby sa dostal do posledných štyroch miest.

Plíšková a Halep sa v piatok zapojili do posledného zápasu skupiny Purple Group v Šen-čene s vedomím, že víťaz by v semifinále narazil na najlepšie nasadené Ashleigh Bartyovú a sezóna porazených sa skončila.

Halepová sa po ponížení bagetu z prvého setu bránila, ale Plíšková prišla z kolapsu v poslednom sete a zvíťazila 6-0 2-6 6-4.

Wimbledonská šampiónka zhromaždila po niekoľkých slovách múdrosti od Cahilla na konci prvého setu, ale Austrálčanka uviedla, že bola „absolútnou hanbou“ kvôli kritickému kúzlu v troch zápasoch počas ďalšieho koučovania na súde po tom, čo premrhala vedenie. v konečnom sete.

Druhá nasadená Plíšková v prvom sete odfúkla nevyrovnanú Halepovú, Češka po agresívnom štarte stratila len dva servisné body.

Forhend do siete prerušil Halepovú a Plíšková pokračovala v návrate s vervou, pohrávala si s Rumunkou, pretože zabavenie setu trvalo iba 21 minút.

dobré žerie spätné streamovanie

Halepová poslúchla Cahillove rady tým, že začala viac rotovať a uberala na tempe loptičky, pretože v úvodnom zápase druhého setu prerušila hru a ukázala charakter na hrane rozchodu na 3: 2 po tom, čo sa Plíšková vrátila do podania.

Plíšková nedokázala zastaviť Halepovu hybnosť a piate nasadené mužstvo vyrovnávalo eso, než sa v rozhodujúcom ujalo vedenia 2: 0.

Napriek tomu Plíšková odpovedala víťazstvom v piatich zápasoch v rade, pričom Halepa paličkovala prízemnými údermi a pri každej príležitosti prichádzala k sieti.

Cahillove tvrdé slová za stavu 3: 2 nedokázali vyvolať pozitívnu reakciu Halepovej, a hoci sa za stavu 5: 4 dokázala vrátiť k podaniu, bola tretíkrát zlomená a v záverečnom sete sa uklonila, keď mala Plíšková šťastie s víťaz netcordu.

Obhajkyňa titulu Elina Svitolinaová predtým získala tri víťazstvá z troch porážkou náhradníčky Sofie Keninovej 7-5 7-6 (12-10) a o miesto vo finále sa postará Belinda Bencic.

Populárna Problémy

Serena Williamsová nie je len šampiónkou na ihrisku, ale aj mimo neho !.

Vyhrievaní rivali Louisville a Kentucky sa v sobotu stretnú na každoročnom basketbalovom zápase. Tu je návod, ako sledovať hru naživo online bez kábla.

Ako sa motivovať k chudnutiu Sľúbili ste si tentoraz, že to myslíte vážne. Nasledujúce tri dni budete jesť šaláty, jogging a zahryznutie do bielkovinových tyčiniek. Potom ste za pár dní na gauči s vaňou zmrzliny Ben & Jerry's ....

Ten, ktorého niekedy označujú za najlepšieho tenistu všetkých čias, prehral na stredomorskej strane antukový kurt Masters 4 finále. V rokoch 2006, 2007, 2008 sa dostal do finále Monte Carla tri po sebe nasledujúce roky, pričom v každom z troch finále a potom v 2014 prehra s Wawrinkou.

2019 Copa America začína v piatok. Tu je návod, ako sledovať každý zápas v angličtine alebo španielčine v USA.