Kubot/Melo vypadol z finále ATP 2018 napriek víťazstvu

Kubot a Melo vo svojom zápase finále Nitto ATP 2018 proti Marachovi a Pavicovi,

Kubot a Melo vo svojom zápase finále ATP 2018 Nitto proti

Marach

a Pavic,

Lukasz Kubot a Marcelo Melo vypadli z finále ATP napriek tomu, že vyhrali svoj posledný zápas v skupine Mark Knowles - Daniel Nestor proti špičkovým hráčom Oliverovi Marachovi a Mate Pavicovi.

Najlepšie umiestnená dvojica roku 2017 Kubot a Melo prišli na turnaj ako tretia nasadená dvojica. Nikdy však nenašli svoje miesto a prehrali oba úvodné skupinové zápasy s Bryanom/ Sockom a Herbertom/ Mahutom. Bola to bitka do-or-die pre poľsko-brazílsky pár, pretože boli proti špičkovým semenám. Dostali sa k výzve dokončiť sezónu na najvyššej úrovni, keď vyhrali posledný zápas v skupine 7-6 (4), 6-4 za niečo viac ako hodinu a pol v londýnskej O2 Aréne.

Kubot a Melo si v sezóne polepšili na 40-22 víťazných prehier, ktoré zahŕňajú štyri víťazstvá na okruhu ATP World Tour na Sydney International, Halle Open, Beijing Open a Shanghai Rolex Masters. Duo tiež skončilo na US Open druhými miestami k Bryanovi a Sockovi.

Marcelo Melo pripravil prvú veľkú šancu v zápase nádherným bekhendovým návratom Pavicovho podania, aby prerušil podanie Chorváta hneď v prvom zápase, aj keď Marach a Pavic sa dostali späť na úroveň 2: 2, pričom vyťažili z dvojchyby Kubota. . Zhromaždenia boli v prvom sete dosť dlhé a v Match Tie-breaku chyba forhendu Pavicovej odovzdala set poľsko-brazílskej dvojici.

Marach a Pavic v druhom sete bežali do vedenia 3: 1, ale prestávku nedokázali využiť, pretože Pavic bol opäť prerušený, aby umožnil svojim súperom vyrovnať stav 3: 3. Melo sa držal svojej služobnej hry a Marach tiež. Bolo to Pavicovo podanie, ktoré opäť zakolísalo o 5-4. Úžasný bekhend stredom Kubota založil prvý mečbal v zápase. Pavicovu službu mohutne vrátil Kubot a vyvolalo to ďalšiu nevynútenú chybu Pavica, ktorého forhend mohol trafiť iba sieť. Oba tímy sú na úrovni jednej výhry a 2 prehier, ale Marach a Pavic vyhrali viac zápasov, a preto ich udržujú v zápase.

tenisové skóre lásky

Druhým semifinále kvalifikácie zo skupiny bude buď Marach a Pavic, alebo francúzske duo Herbert a Mahut v závislosti od výsledku finálového zápasu skupiny v skupine Knowles/Nestor.

Populárna Problémy

Tu je návod, ako môžete online streamovať súťaž Miss Universe 2019 online bez káblov.

Ako pomôcť zlým kolenám pri joge. Cvičenie jogových pozícií alebo ásan, ako sa tradične nazývajú, zameraných na vaše kolenné kĺby pomôže udržať vaše kolená pružné a zdravé a tiež pomôže rehabilitovať akékoľvek stuhnuté alebo zranené ...

Ako opraviť klapku na toalete. Toaleta, ktorá neustále beží alebo sa zle splachuje, je nielen veľkou nepríjemnosťou, ale aj stratou vzácnej vody. Dobrá správa je, že väčšina splachovacích mechanizmov sa dá ľahko opraviť. Zatiaľ čo splachovanie toalety ...

Stanford a Minnesota sa vo štvrtok večer stretnú vo finále štvorhry vo volejbale žien. Tu je návod, ako sledovať hru online bez kábla.

Roger Federer sa nedávno objavil v rozhovore pre GQ Magazine, kde dlho hovoril o niekoľkých témach - vrátane odchodu do dôchodku a jeho ambícií do budúcna.