Australian Open 2018: Odblokovala sa neskutočná povera Rafaela Nadala

Rafael Nadal

Rafael Nadal možno musel odísť zo svojho štvrťfinálového zápasu na Australian Open proti Marinovi Cilicovi, ale predtým bola v utorok odhalená konkrétna povera Španiela.

rýchly bedminton

Svetová jednotka č. 1 je osoba, ktorá má určité povery, pokiaľ ide o nosenie sa na tenisovom kurte.

Veľmi známa povera je, že svoje energetické nápoje vždy umiestňuje tak, aby logá príslušných spoločností smerovali k súdu a nie k divákom.

Dnes sa zistilo, že Španiel, keď pokračuje v akcii po krátkej prestávke medzi hrami, nikdy nepodá uterák deťom s loptou, kým neprejde okolo znaku „Melbourne“, ktorý je tesne za základnou čiarou v oboch prípadoch. koniec súdu.

Vo videu, ktoré zverejnila twitterová stránka Australian Open, je vidieť, ako Nadal núti dieťa s loptou čakať, kým prejde cez značku „Melbourne“.

Keď sa vrátime k zápasu, Nadal začal so svetlými tónmi, keď vyhral prvý set 6: 3, ale potom Cilic vyrovnal stav a zaistil druhý set 6: 3. Nadal vyhral tie-break tretí set, ale potom sa začal snažiť a prehral štvrtý set a nakoniec musel odstúpiť, keď Cilic viedol 2: 0 v rozhodujúcom sete.

Vážnosť Nadalovho zranenia sa ešte len zistí a dá sa len dúfať, že ho to na dlhší čas nevyradí z činnosti. Bez ohľadu na to, kto vyhrá Australian Open, Nadal zatiaľ zostane svetovou jednotkou.

Populárna Problémy

Plesne, riasy, lišajníky a iné organické výrastky sú bežnou záležitosťou škridlových striech, vďaka čomu vyzerajú zafarbené. Aplikácia chemického ošetrenia vám môže pomôcť zbaviť sa tohto nepekného problému. Použitie tlakového čističa nastaveného na nízky psi zabezpečí ...

Stručný náhľad a rozpis zápasov na 5. deň z prvého Grand Slamu roka v Melbourne! .

Tu je návod, ako sledovať špeciálny program Wonderstruck Animal Babies online bez kábla.

The Conners sa vracia na premiéru 3. série v stredu 21. októbra. Tu je návod, ako sa na šou pozerať online, ak nemáte kábel.